צלם טוב לחתונהבדים לשמלות כלהחתונה במרכזאלוהים נמצא בפרטים הקטניםקירות וידאו לחתונותספות פינתיות לסלוני כלותעמוד הביתשמלות כלה בדיזנגוףבחירת אולמות אירועיםשמלות כלה זולות 2016שמלות כלה 2016שמלות כלה קלאסיות 2014הכול על שמלות ערב להשכרהעוגיות לחינהשמלת כלה צנועה דרך להגשים חלומותחינה מרוקאיתשמלות כלה וינטאג 2014שמלות כלה זולות במחיר לא כבדכיצד מיוצרות שמלות כלה?רינה בהיר כיצד תיבחרי שמלת כלה מעוצבתתקליטן לחתונהקולקציות תמונות 2014מעצבי שמלות כלהאולמות לאירועים קטניםמדריך לרכישת שמלות כלה זולותמדריך לרכישת שמלת כלהשמלות כלה וינטאג של רינה בהירמעצבת שמלות כלהמדריך עיצוב שיערמדריך לאיפור כלותשמלות כלה בעיצוב אישישמלות הערב של המעצבים הגדוליםמפיק אירועים בטבעשמלות כלה יד שנייהשמלות ערב ראשון לציוןפתרון לנשירת שיער - חדשחתונה בטבעהפקת חתונה בטבעמדריך לחליפות חתןאיך לבחור הלבשה תחתונהשמלות כלה להותיר את כל האורחים בפה פעורמדריך לצילום אירועיםחברת מגנטים לאירועיםשמלת כלה בסגנונות שוניםאירוע מיוחד? רק בשמש אדומההדפסה על חולצותאירועים בירושליםהדפס על חולצות כהותטבעות אירוסין בחירת הגודל הנכוןמסעדה בנמל תל אביב מועדון בנמל תל אביבהדפס על חולצותהדפס על חולצותמתנות ליולדת וליילודהדפס על חולצות מדליקה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

שמלות כלה וינטאג 2014

שמלות כלה 2014 במרכז

סגנון שמלות כלה וינטאג

שמלות כלה וינטאג 2014חובבת נוסטלגיה? מעדיפה לשמר את הפאסון הזוהר של תחילת המאה הקודמת? מגדירה את עצמך קלאסית - היסטורית? אם כן, שמלת כלה וינטאג נועדה במיוחד לך.
שמלת כלה וינטג היא שמלת כלה בסגנונות שהיו נפוצים בשנות ה-20 עד שנות ה-80 של המאה הקודמת. שמלת כלה וינטג אינה מגיעה בסגנון אחיד, אך יש בכולן מן המשחק בבדים, בגזרות ואפילו בצבעים.

הסגנון של שמלת כלה וינטג התחיל לצוץ שוב בשנים האחרונות, לאחר שנים של התעלמות ודבקות בסגנונות המודרניים והעכשוויים. אגדות אורבניות מספרות לנו שניתן להשיג שמלת כלה וינטאג בחנויות יד שנייה ב"כלום כסף", אבל הסיפור הזה קל להפרכה. נכון שיש שמלות כלה וינטאג פה ושם, וכנראה במחירים לא רעים, אבל קחי בחשבון שבגדים ישנים בני כמעט 100 שנה מתבלים ומתרפטים, וגם שמלות כלה וינטג כנראה יתרפטו בהתאם. נדיר למצוא שמלת כלה וינטג במצב מעולה, נקי ושלם, שגם תתאים לך בדיוק.

אם כך, האופציה השנייה לרכוש שמלות כלה 2012 וינטג היא אצל מעצבים המתמחים בתחום. מעצבים שבחרו להתמחות בשמלות כלה וינטאג נוטים להיות בעלי חוש אסתטי מפותח מסוג מאוד ספציפי, וכדאי לוודא אם הסגנון והטעם האישי של כל אחד מהמעצבים האלה מוצא חן בעינייך ומזכיר לך את טעמך שלך. עברי על קולקציות של שמלות כלה וינטאג באינטרנט כדי לבחון אילו סגנונות מושכים את עינך, ובחרי במעצב אשר יצר שמלות כלה וינטגמסגנונות אלה.

לאחר שבחרת מעצב, יש לבחור שמלת כלה וינטג אחת מרבות, ולהחליט מה יהיה הקו העיצובי המנחה שלך בעיצוב השמלה. קחי בחשבון שגם אם המעצב ששכרת מתמחה בתפירת שמלת כלה וינטג, עדיין המילה האחרונה היא שלך, וכדאי לך להציע תוספות או רעיונות שנראה לך שיוסיפו לעיצוב, ולהתייעץ לגביהם עם המעצב.

מחפשת שמלות כלה וינטאג באוזור המרכז


בין כל הסגנונות הנפוצים והחמים ביותר של שמלות כלה, הסגנון של שמלות כלה וינטאג, שנזנח מעט לאורך השנים, תופס מחדש את מקומו בסגנונות המבוקשים. בשנים האחרונות, שמלות כלה וינטאג הפכו שם נרדף ל"קלאסה". אז מהן אותן שמלות כלה וינטאג, מה מייחד אותן מאחרות ואיך אפשר להשיג אותן? אנו מציגים לפניכם את המדריך לשמלות כלה וינטאג.

בעצם, שמלות כלה וינטאג אינן מסגנון אחיד, אלא ממגוון של סגנונות קלאסיים מתחילת ועד אמצע המאה הקודמת. הסגנון של שמלות כלה וינטאג הוא קלאסי ועדין, ומדגיש את הנשיות שבגוף הכלה, בלי לחשוף יותר מדי "על הדרך".

מעצבים המתמקדים בעיצוב שמלות כלה וינטאג שמים דגש רב על הגזרות הקלאסיות סטייל הוליווד הזוהרת של שנות ה-40-50, ועם זאת, שמלות כלה וינטאג ניחנות גם במשחק עדין של בדים וצבעים, שנועדו למשוך את העין ולהפוך את הכלה למרכז הערב.

כדאי לשים לב ששמלות כלה וינטאג שקונים בחנויות יד שנייה או אצל מעצבים המתמחים בשמלות כלה וינטאג עשויות מבדים איכותיים, ושהעיצוב של השמלות מתאים היטב לכלה. לפני הבחירה בשמלות כלה וינטאג יש לבחון קודם את העיצובים, כדי לראות אם זהו בכלל הסגנון שהולם אותך או מוצא חן בעינייך. ברוב המקרים, כלות הבוחרות לרכוש או לשכור שמלות כלה וינטאג נוטות לחיבה לקלאסי ולנוסטלגי.

מחירן של שמלות כלה וינטאג עשוי לנוע בין כמה מאות שקלים בחנות יד שנייה, ועד כמה אלפים אצל מעצבים מומחים בתחום. יש לשים לב שבתור בגדים ישנים, שמלות כלה וינטאג שנקנות בחנויות יד שנייה נוטות לעתים להתפרק או להתבלות.
בסופו של דבר, האקלים הישראלי לא טוב במיוחד לשמירת בגדים לאורך זמן, לא כל שכן שמלות כלה וינטאג.
אין ספק שהמבחר הוא עצום אך שווה לתת מבט על שמלות כלה 2012 זה סגנון מאוד מיוחד, שמביא איתו סוג של ריענון...
בחרי היטב, ושיהיה מזל טוב