צלם טוב לחתונהבדים לשמלות כלהחתונה במרכזאלוהים נמצא בפרטים הקטניםקירות וידאו לחתונותספות פינתיות לסלוני כלותעמוד הביתשמלות כלה בדיזנגוףבחירת אולמות אירועיםשמלות כלה זולות 2016שמלות כלה 2016שמלות כלה קלאסיות 2014הכול על שמלות ערב להשכרהעוגיות לחינהשמלת כלה צנועה דרך להגשים חלומותחינה מרוקאיתשמלות כלה וינטאג 2014שמלות כלה זולות במחיר לא כבדכיצד מיוצרות שמלות כלה?רינה בהיר כיצד תיבחרי שמלת כלה מעוצבתתקליטן לחתונהקולקציות תמונות 2014מעצבי שמלות כלהאולמות לאירועים קטניםמדריך לרכישת שמלות כלה זולותמדריך לרכישת שמלת כלהשמלות כלה וינטאג של רינה בהירמעצבת שמלות כלהמדריך עיצוב שיערמדריך לאיפור כלותשמלות כלה בעיצוב אישישמלות הערב של המעצבים הגדוליםמפיק אירועים בטבעשמלות כלה יד שנייהשמלות ערב ראשון לציוןפתרון לנשירת שיער - חדשחתונה בטבעהפקת חתונה בטבעמדריך לחליפות חתןאיך לבחור הלבשה תחתונהשמלות כלה להותיר את כל האורחים בפה פעורמדריך לצילום אירועיםחברת מגנטים לאירועיםשמלת כלה בסגנונות שוניםאירוע מיוחד? רק בשמש אדומההדפסה על חולצותאירועים בירושליםהדפס על חולצות כהותטבעות אירוסין בחירת הגודל הנכוןמסעדה בנמל תל אביב מועדון בנמל תל אביבהדפס על חולצותהדפס על חולצותמתנות ליולדת וליילודהדפס על חולצות מדליקה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

חברת מגנטים לאירועים

מסיבות בר מצווה או בת מצווה גדלו מאוד בשנים האחרונות. מה שפעם היה אירוע קטן בחצר האחורית של הבית, הפך להיות אירוע גדול שלא נופל בכמות ההוצאות וההשקעה מחתונה מושקעת. כדי לעמוד בתחרות המתגברת, צריך למצוא דרכים להפוך את האירוע לשונה, מיוחד ויוצא דופן, כזה שכל הילדים יזכרו זמן רב אחרי האירוע. כיום נפוץ מאוד לפרוש באולם תחנות משחקים, אוכל והפעלות שונות, אבל כולן נשכחות ברגע שהאירוע נגמר. אטרקציה אחת שנשארת לאורך זמן היא מגנטים לאירועים, האפשרות הכי מיוחדת וכדאית.

משדרגים את האירוע בקלות!

בהשקעה קטנה מאוד יחסית (במיוחד אל מול דוכני המזון או עמדות משחקי הוידאו), יגיעו למסיבה גם צלם מקצועי וגרפיקאי. אחרי שכל האורחים הגיעו למסיבה, הצלם יתחיל לעבוד ולצלם את כל הילדים. אחרי שלכולם יש תמונה עם כל החברים, הצלם מעביר את התמונות לגרפיקאי. הגרפיקאי מוסיף לתמונות המקצועיות מסגרת עם פרטי האירוע והקדשה אישית מכם לילדים ולאורחים ומדפיס מגנט אישי. המגנטים מודפסים מהר מאוד, ותוך שניות כל אורח יכול לבחור את המגנט שעליו הוא מופיע ולקחת אותו איתו הביתה כמזכרת אישית.

לא מתפשרים על חומרי הגלם

כשבוחרים חברת מגנטים לאירועים, חשוב מאוד לבדוק שהחברה לא חוסכת באמצעים כדי לתת לכם מחיר אטרקטיבי. קודם כל, הצלם צריך להיות מקצועי ומנוסה, ולהיות מצויד במצלמה איכותית שמתאימה לצילום בלילה ולצילום פורטרטים. חוץ מזה, ציוד ההדפסה וחומרי הגלם צריכים להיות איכותיים כדי שהתמונה לא תדהה, וכדי שהתמונה לא תתקלף מעל המגנט תוך זמן קצר. בקשו לראות דוגמאות כדי לוודא שהחברה לא משתמשת בחומרי גלם זולים שאולי יחסכו לכם כמה שקלים, אבל יפספסו את המטרה של המגנטים.

כמה מגנטים תקבלו באמת?

כמו כן, חשוב לבדוק שהחברה מוכנה להדפיס כמות גדולה מאוד של מגנטים. אם קבוצה של ארבעה ילדים מצטלמת יחד, כל אחד מהם ירצה עותק של המגנט, לכן כמעט כל תמונה צריכה להיות מודפסת בכמה וכמה עותקים. אם החברה מציינת שה"מגנטים ללא הגבלה", בדרך כלל יש אותיות קטנות שצריך לקרוא.