צלם טוב לחתונהבדים לשמלות כלהחתונה במרכזאלוהים נמצא בפרטים הקטניםקירות וידאו לחתונותספות פינתיות לסלוני כלותעמוד הביתשמלות כלה בדיזנגוףבחירת אולמות אירועיםשמלות כלה זולות 2016שמלות כלה 2016שמלות כלה קלאסיות 2014הכול על שמלות ערב להשכרהעוגיות לחינהשמלת כלה צנועה דרך להגשים חלומותחינה מרוקאיתשמלות כלה וינטאג 2014שמלות כלה זולות במחיר לא כבדכיצד מיוצרות שמלות כלה?רינה בהיר כיצד תיבחרי שמלת כלה מעוצבתתקליטן לחתונהקולקציות תמונות 2014מעצבי שמלות כלהאולמות לאירועים קטניםמדריך לרכישת שמלות כלה זולותמדריך לרכישת שמלת כלהשמלות כלה וינטאג של רינה בהירמעצבת שמלות כלהמדריך עיצוב שיערמדריך לאיפור כלותשמלות כלה בעיצוב אישישמלות הערב של המעצבים הגדוליםמפיק אירועים בטבעשמלות כלה יד שנייהשמלות ערב ראשון לציוןפתרון לנשירת שיער - חדשחתונה בטבעהפקת חתונה בטבעמדריך לחליפות חתןאיך לבחור הלבשה תחתונהשמלות כלה להותיר את כל האורחים בפה פעורמדריך לצילום אירועיםחברת מגנטים לאירועיםשמלת כלה בסגנונות שוניםאירוע מיוחד? רק בשמש אדומההדפסה על חולצותאירועים בירושליםהדפס על חולצות כהותטבעות אירוסין בחירת הגודל הנכוןמסעדה בנמל תל אביב מועדון בנמל תל אביבהדפס על חולצותהדפס על חולצותמתנות ליולדת וליילודהדפס על חולצות מדליקה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הפקת חתונה בטבע

 הפקת חתונה בטבע

כאשר מדברים על הפקת חתונה או אירוע בכלל, אפשר למנות אין ספור סיבות ויתרונות בשכירת אנשי מקצוע המתמחים בתחום, אך כאשר מדברים על הפקה של אירועים בטבע, אותו מאגר של סיבות ויתרונות גדל בצורה משמעותית מאוד. הסיבה לכך היא די ברורה, כאשר אנו עורכים אירוע באולם או בגן אירועים, אנחנו למעשה מקבלים מקום, מתחם, שהוא כולו בנוי, מעוצב ומצוייד לטובת האירוע, לרבות מערכות סאונד ותאורה, חשמל, מים, מטבח, פינות ישיבה, רחבת ריקודים, שולחנות אוכל, עיצוב ותפאורה וכדומה. כאשר אנחנו עורכים את האירוע שלנו בחיק הטבע, אנחנו למעשה מקבלים שטח אדמה ותו לא. את המתחם עלינו להקים בעצמנו.

הקמת מתחם אירועים בטבע אתגר לאנשי מקצוע בלבד

הקמת מתחם לאירוע היא משימה שיכולה להיות קשה מאוד, והיא משימה שעבור אנשים מסויימים העוסקים בתחום של הפקת אירועים, היא עדיין משימה קשה במידה מסויימת, אך לאנשים אלה יש את כל הכלים ואת כל הידע הנדרשים לעשות זאת. כאשר אנו עורכים אירוע בטבע, נמנעים מאיתנו השירותים הבסיסיים ביותר של מים וחשמל שפשוט אינם קיימים באמצע חיק הטבע. זאת הסיבה שמלכתחילה בחרנו לערוך את האירוע שלנו בטבע, כדי לברוח אל הטבע הפראי, לשבת תחת כיפת השמים ולהתחבר אל הטבע, אך כאמור יש לכך השלכות לוגיסטיות משמעותיות, שבמקרים רבים הדרך היחידה להתמודד איתן בצורה טובה היא באמצעות אנשי מקצוע בתחום של הפקת אירועים בלבד.

ישנם אנשי מקצוע, השתמשו בהם

אם אתם שוקלים את האפשרות לערוך את האירוע שלכם בחיק הטבע, ואתם מרגישים שאין לכם את הכלים, ואתם אפילו לא יודעים מאיפה להתחיל כדי להרים את האירוע על הרגליים, כדאי שתדעו שיש פתרון. כל מה שאתם צריכים הוא מפיק מקצועי המתמחה בתחום של אירועים בטבע, והוא כבר ידאג להכל, החל מזרם חשמל, דרך מים זורמים בברז וכלה במערכות סאונד, תאורה, עיצוב, אוכל, ישיבה, ריקודים וכל אלמנט אחר שחייב להיות בכל אירוע. ישנם מקרים בחיים שבהם, אנחנו מאוד רוצים משהו אבל אין לנו מושג כיצד להשיג אותו. בדיוק בשביל המקרים האלה ישנם אנשי מקצוע, והדבר הנכון ביותר לעשות הוא להשתמש בשירותיהם. 


שמלת כלה מדהימה לחתונה בטבע של המעצבת רינה בהיר
שמלת כלה פרי ידה של המעצבת רינה בהיר
לאתר הבית של רינה בהיר

מה העלות של הפקת חתונה בטבע?

זו היא כמובן שאלה כללית מדי, שאי אפשר לענות עליה באופן חד משמעי, ואפילו לא בטווח. התחום של הפקת חתונה רחב כמעט כמו התחום של החתונה עצמם. ישנם אין ספור סוגים של חתונה, ובתוך כל סוג של אירוע, ישנם אין ספור סגנונות, גדלים, היקפים ועיצובים. כל אירוע כזה דורש רמות שונות מאוד של הפקה, מורכבות שונה של עבודת הפקה, ובהתאם לכך נקבע המחיר. במרבית המקרים, אפילו הלקוח וחברת ההפקה אינם יודעים את המחיר הסופי של הפקת האירוע, מאחר ודברים מתפתחים תוך כדי עבודה, ישנם שינויים שצריך לבצע, להוריד מרכיבים מסוימים, להוסיף מרכיבים אחרים, ואת העלות הסופית מגלים רק ממש לקראת סיום תהליך ההפקה.

פחות טעויות, יותר ידע וניסיון

אנשים רבים חושבים שמאחר והם שוכרים שירות של חברה מקצועית העוסקת בתחום של הפקת חתונה, העלות הכוללת שלהם תהיה גבוהה יותר, לו הפיקו את האירוע שלהם בעצמם. כמובן, שאי אפשר לשלול את הטענה הזאת באופן גורף, אך גם אי אפשר לאמת אותה באופן גורף. למעשה, קיימת אפשרות ממשית, שדווקא לאור העובדה ששכרתם חברה מקצועית המכירה את העבודה, עושה פחות טעויות, ובעלת הקשרים העסקיים המתאימים, והיכולת להתמקח על המחיר, העלות הסופית שלכם דווקא תהיה נמוכה יותר, על אף שנרשמה לכם הוצאה עבור שירותי החברה עצמה.

יכולת מיקוח ועבודה מול שורה של ספקי שירות

כך למשל, כאשר אתם רוצים לעצב מתחם מסוים, ואין לכם את הידע וההיכרות עם כל האפשרויות העומדות בפניכם, אתם בהכרח תלכו בכיוונים שאנשים אחרים יגידו לכם בצורה כזאת או אחרת, ובסופו של דבר גם לא תוכלו להעריך בצורה מקצועית האם המחיר שגובים מכם הוא מחיר סביר, הוגן או מופקע. חברת הפקת חתונה בטבע מקצועית יודעת בדיוק מה עליה לעשות, היא מכירה מגוון רחב של אפשרויות ואלטרנטיבות, היא יודעת בדיוק מה הוא המחיר המתאים לכל עבודת הפקה, ויש לה גם את הכוח להתמקח מול מספר ספקי שירות במקביל. כל אלה, מובילים בסופו של דבר לעלויות כוללות נמוכות יותר גם עבור חברת ההפקה, ובעיקר עבורכם.