צלם טוב לחתונהבדים לשמלות כלהחתונה במרכזאלוהים נמצא בפרטים הקטניםקירות וידאו לחתונותספות פינתיות לסלוני כלותעמוד הביתשמלות כלה בדיזנגוףבחירת אולמות אירועיםשמלות כלה זולות 2016שמלות כלה 2016שמלות כלה קלאסיות 2014הכול על שמלות ערב להשכרהעוגיות לחינהשמלת כלה צנועה דרך להגשים חלומותחינה מרוקאיתשמלות כלה וינטאג 2014שמלות כלה זולות במחיר לא כבדכיצד מיוצרות שמלות כלה?רינה בהיר כיצד תיבחרי שמלת כלה מעוצבתתקליטן לחתונהקולקציות תמונות 2014מעצבי שמלות כלהאולמות לאירועים קטניםמדריך לרכישת שמלות כלה זולותמדריך לרכישת שמלת כלהשמלות כלה וינטאג של רינה בהירמעצבת שמלות כלהמדריך עיצוב שיערמדריך לאיפור כלותשמלות כלה בעיצוב אישישמלות הערב של המעצבים הגדוליםמפיק אירועים בטבעשמלות כלה יד שנייהשמלות ערב ראשון לציוןפתרון לנשירת שיער - חדשחתונה בטבעהפקת חתונה בטבעמדריך לחליפות חתןאיך לבחור הלבשה תחתונהשמלות כלה להותיר את כל האורחים בפה פעורמדריך לצילום אירועיםחברת מגנטים לאירועיםשמלת כלה בסגנונות שוניםאירוע מיוחד? רק בשמש אדומההדפסה על חולצותאירועים בירושליםהדפס על חולצות כהותטבעות אירוסין בחירת הגודל הנכוןמסעדה בנמל תל אביב מועדון בנמל תל אביבהדפס על חולצותהדפס על חולצותמתנות ליולדת וליילודהדפס על חולצות מדליקה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

טבעות אירוסין בחירת הגודל הנכון

כאשר אתם בוחרים טבעות אירוסין איכותיות ויוקרתיות עבור אהובותיכם חשוב לבחור טבעת בגודל הנכון. כלומר שבסיס הזהב או מתכת יקרה אחרת יעלו בקלות ויתאימו לגודל האצבע של אהובתכם. יש גודל ממוצע של אצבע עליה עונדים בדרך כלל את טבעת האירוסין אך לא כדאי להסתמך על גודל זה. כול אחת בנויה מעט אחרת וסביר כי אהובותיכן הן בעלות אצבעות צרות או עבות יותר מהגודל הממוצע.

איך לבחור גודל נכון?

הדרך החכמה לקנות טבעות אירוסין בגודל הנכון היא לקחת טבעת מתוך הטבעות של בחירת לבכם ולפי טבעת זאת לעצב את גודל טבעת האירוסין המיועדת. יש לקוות כי בחירת לבכם לא תשים לב כי הטבעת שלה חסרה כדי לא להרוס את ההפתעה. בצורה כזאת תוכלו להזמין מחברת הטבעות את הטבעת המתאימה ביותר עבור אהובתכם מי שמסיבה מסוימת אין לו גישה לטבעות של אהובתו יכול לקנות טבעת בגודל נפוץ וממוצע או טבעת מעט גדולה יותר מהגודל הממוצע,כך הטבעת תהיה בגודל הנכון או מעט גדולה יותר ובחירת לבכם תוכל בכול מקרה לענוד את הטבעת.

עדיף לקנות טבעת גדולה יותר

כדי להתאים את הטבעת לידה של אהובתכם עדיף כאמור לרכוש טבעת גדולה מידי מאשר לרכוש טבעת קטנה מידי שאהובתכם לא תוכל לענוד בכלל. אם האהובה שלכם לא תוכל לענוד את טבעת האירוסין שלה לאחר הצעת האירוסין שלכם זה יכול לגרום לה לצער ולעוגמת נפש. טבעת גדולה עלולה ליפול אך ניתן לפחות להניח אותה על האצבע בזמן ההצעה הרומנטית.

שינוי גודל של טבעות אירוסין

תמיד ניתן להקטין גודל של טבעת, זה קל יותר להקטין גודל של טבעת מאפשר להגדיל טבעת קטנה מידי. כאשר מקטינים טבעת היא שומרת על צורתה ועל יופייה ולא נהרסת כאשר צריך להגדיל טבעת. החישוק של הטבעת הופך צר יותר ומראה הטבעת עלול להיפגם. לכן אם אינכם בטוחים עדיף לקנות מידה גדולה יותר ולא מידה קטנה של טבעות אירוסין. כך תדעו שגם אם הטבעת אינה בדיוק בגודל הנכון, תוכלו בקלות להתאים אותה ולתקן אותה למידה של בחירת לבכם.