צלם טוב לחתונהבדים לשמלות כלהחתונה במרכזאלוהים נמצא בפרטים הקטניםקירות וידאו לחתונותספות פינתיות לסלוני כלותעמוד הביתשמלות כלה בדיזנגוףבחירת אולמות אירועיםשמלות כלה זולות 2016שמלות כלה 2016שמלות כלה קלאסיות 2014הכול על שמלות ערב להשכרהעוגיות לחינהשמלת כלה צנועה דרך להגשים חלומותחינה מרוקאיתשמלות כלה וינטאג 2014שמלות כלה זולות במחיר לא כבדכיצד מיוצרות שמלות כלה?רינה בהיר כיצד תיבחרי שמלת כלה מעוצבתתקליטן לחתונהקולקציות תמונות 2014מעצבי שמלות כלהאולמות לאירועים קטניםמדריך לרכישת שמלות כלה זולותמדריך לרכישת שמלת כלהשמלות כלה וינטאג של רינה בהירמעצבת שמלות כלהמדריך עיצוב שיערמדריך לאיפור כלותשמלות כלה בעיצוב אישישמלות הערב של המעצבים הגדוליםמפיק אירועים בטבעשמלות כלה יד שנייהשמלות ערב ראשון לציוןפתרון לנשירת שיער - חדשחתונה בטבעהפקת חתונה בטבעמדריך לחליפות חתןאיך לבחור הלבשה תחתונהשמלות כלה להותיר את כל האורחים בפה פעורמדריך לצילום אירועיםחברת מגנטים לאירועיםשמלת כלה בסגנונות שוניםאירוע מיוחד? רק בשמש אדומההדפסה על חולצותאירועים בירושליםהדפס על חולצות כהותטבעות אירוסין בחירת הגודל הנכוןמסעדה בנמל תל אביב מועדון בנמל תל אביבהדפס על חולצותהדפס על חולצותמתנות ליולדת וליילודהדפס על חולצות מדליקה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

צלם טוב לחתונה

איך לבחור צלם לחתונה?

בחירת צלם לחתונה היא משימה לא פשוטה אך חשובה מאין כמוה. האירוע כולו נמשך 4 או 5 שעות, אך הזכרון שלו צריך ללוות אתכם לאורך שנים ארוכות קדימה, ובדיוק מהסיבה הזאת בכל אירוע אפשר למצוא צלמים המפוזרים בכל רחבי האירוע ומתעדים הכל בוידאו ובסטילס. השאלה היא איך אתם אמורים לבחור את הצלם המתאים לכם, ומה הן השאלות הרלוונטיות שאתם צריכים לשאול את עצמכם כדי לדעת שבחרתם בצלם הנכון.

לבדוק כל דבר בגוף ראשון

ובכן, הדברים דומים לבחירת האפשרות של הזמנת משלוחי פרחים הרצליה, לעומת ביקור במשתלת פרחים רעננה, עד שלא תראו את הדברים בגוף ראשון, לא תוכלו לקבל החלטה חכמה אמיתית. אבל לפני שאתם רצים לאולמות האירועים כדי לבדוק צלמים בשעת הפעולה, אתם רוצים לענות על מספר שאלות חשובות, ועוד לפני כן אתם רוצים ליצור לעצמכם רשימה של צלמים פוטנציאליים. התחילו בכך שתאספו המלצות, תבחנו כתבות וביקורות בעיתונות ובאינטרנט ותרכיבו רשימה של צלמים רלוונטיים.

כל השאלות שתצטרכו לענות עליהן

בהמשך הדרך, נסו לענות על השאלות הבאות עבור כל אחד מן הצלמים: כמה צלמים מגיעים לאירוע, וכמה צלמים יהיו על כל אורח? האם הצלם מציע שירות של מצלמות רחף? האם הצלם מבצע גם עריכת וידאו מתקדמת? האם ישנה אפשרות של אלבומים בהתאמה אישית? מה הוא וותק הצלם? מה הן הביקורות הנכתבות עליו בפורומים ובאינטרנט? מה מחיר הצלם ביחס למקובל? האם הוא זול מדי או יקר מדי? שאלות אלה יתנו לכם מושג טוב אודות כל אחד מן הצלמים, ויאפשרו לכם לשקול את הדברים בצורה יותר רציונלית.

בדקו את הדברים בזמן אמת

כעת, אפשר לחזור לדוגמת הפרחים. כשאתם רוצים את הפרחים הטובים ביותר באירוע שלכם אתם לא רוצים להזמין אותם באמצעות משלוחי פרחים רעננה, אלא להגיע למשתלת פרחים הרצליה ולבדוק אותם מקרוב. בקרו באירועים בהם עובדים הצלמים הרלוונטיים, בדקו אותם בשעת פעולה, בדקו את התוצאות של העבודה שלהם, את האלבומים, את סרטוני הוידאו וכל פרט אחר, וכך תוכלו ליצור לעצמכם תמונה שלמה שבסופה תגיע החלטה חכמה ומושכלת.